Karjeros konsultacija

Pagalba ir patarimai ieškantiems darbo

Karjeros konsultacija

Šiuolaikinėje visuomenėje karjera užima svarbią gyvenimo dalį. Jos dėka mes galime tobulėti, pažinti save iš naujo ir formuoti savo tikslus darbo rinkoje. Norint keisti darbo sritį ar poziciją, turime žinoti pagrindines taisykles, kurios padės sėkmingai pasiekti trokštamo darbo poziciją.

Nemaža žmonių dalis neužtektinai skiria laiko CV kūrimui, sklaidai bei per mažai skiria dėmesio pokalbio pasiruošimui. Galbūt turite puikią darbo patirtį, bet jei nemokate jos pateikti savo gyvenimo aprašyme, galite taip ir nesulaukti skambučio iš darbdavio arba dėl streso ir netinkamo pasiruošimo interviu, galite nepalikti gero įspūdžio darbo pokalbio metu. Tačiau jeigu nesulaukėte skambučio arba nepavyko interviu, ar tikrai reiškia kad esate netinkamas? Tikrai ne! Didelė tikimybė, kad Jūs nepakankamai gerai atskleidėte savo kompetencijas. Darbintera konsultantai gali Jums padėti atlikdami personalizuota karjeros konsultaciją, kuri padės atverti duris į Jūsų norimą sritį. Kviečiame pasinaudoti mūsų paslaugomis!

Projektas „Darbinga šeima Šiauliams“

UAB „Darbintera“ kartu su VšĮ Šaulių darbo rinkos mokymo centras, UAB „Yvas“, VšĮ Išmanioji mokykla yra viena iš ŠPPAR partnerių įgyvendinat Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis finansuojamą projektą „Darbinga šeima Šiauliams“.

Projekto tikslas – suteikti pagalbą ir sudaryti sąlygas Šiaulių miesto ekonomiškai neaktyviems, socialinę atskirtį patiriantiems gyventojams integruotis į darbo rinką.

Įgyvendinant projektą bus sudarytos sąlygos ekonomiškai neaktyviems asmenims gauti informaciją, konsultuotis, gauti tarpininkavimą ir pagalbą įveikiant kliūtis, trukdančias įsitraukti į darbo rinką. Mūsų įmonės konsultanto veikla apims motyvacijos dirbti, darbo, kurį norėtų dirbti ir turimų gebėjimų pobūdžio įvertinimą; individualų motyvavimą įsitraukti į darbo rinką.

 

Tikslinei grupei yra tinkami tokie asmenys:

 • Studentai, moksleiviai nuo 16 metų (nedirbantys);
 • Asmenys, esantys atostogose vaikui prižiūrėti iki vaikui sukaks 3 metai;
 • Šauktiniai, savanoriai;
 • Namų šeimininkai;
 • Nutraukę verslą.

 

Tikslinei grupei nėra tinkami asmenys:

 • Turiintys darbinius santykius;
 • Registruoti Užimtumo tarnyboje;
 • Slaugantys ligonį, už kurį gauna slaugos išmoką;
 • Esantys nėštumo ir gimdymo atostogose;
 • Turintys ūkininko statusą ar esantys ūkininko partneriu;
 • Pensininkai;
 • Besiverčiantys individualia veikla.

 

Galite susipažinti su Šiaulių m. vietos veiklos grupės parengta Šiaulių m. vietos plėtros įgyvendinimo ataskaita.

Mūsų paslaugos:

Pagalba kuriant gyvenimo aprašymą

„Darbintera“ konsultantai padės parengti informatyvų CV, kuris atskleis Jūsų stipriausias puses ir paskatins darbdavį pasikviesti Jus darbo pokalbiui!

Pagalba koreguojant jau turimą CV

20 €

Pagalba sukuriant naują CV

nuo 35 €

Pagalba pasiruošiant darbo pokalbiui

Darbo pokalbio metu patiriate didelį stresą, dėl kurio nepavyksta tinkamai atsiskleisti? Šios konsultacijos metu sužinosite, kaip save pateikti ir bendrauti su darbdaviu, kad gautumėte trokštamą darbą!

Pasiruošimas darbo pokalbiui – 1 val.

45 €

Pilna karjeros konsultacija

Konsultacijos metu suteiksime informacijos, kokios tendencijos vyrauja šiuo metu darbo rinkoje, paaiškinsime, kaip efektyviai atlikti darbo paiešką, įvertinsime Jūsų motyvaciją, gebėjimus ir pateiksime personalizuotus patarimus. Taip pat padėsime Jums parengti CV, kuris tobulai atskleis Jūsų stipriąsias puses, ir padėsime pasiruošti darbo pokalbiui. Tinka ne tik norintiems keisti darbo sritį, poziciją, bet ir moksleiviams, studentams. Visa tai sėkmingai padės gauti trokštamą darbą!

Pilna karjeros konsultacija – 2 val.

75 €

„Vienintelis būdas gerai atlikti savo darbą yra mėgti tai, ką darai. Jei to dar neradai, ieškok. Nesustok. Kai rasi – jausi tai visa širdimi.“

Steve Jobs