Dalinė darbuotojų atranka

Personalo atranka visoje Lietuvoje

Dalinė darbuotojų atranka

Atlikus darbuotojų paiešką ir radus galimai tinkamus kandidatus, kviečiamės juos „gyvam“ arba „vaizdo“ pokalbiui, kurio metu įvertinami kandidato bendravimo įgūdžiai, profesinė patirtis, motyvacija, užsienio kalbų mokėjimas ir/ar kiti darbui reikalingi įgūdžiai. Dalinei darbuotojų atrankai bandomojo laikotarpio garantija neteikiama. Šis atrankos būdas dažniausiai taikomas tokių specialybių darbuotojams, kaip vadybininkai, administratoriai, inžinieriai, sekretoriai ir pan.

Paprastai, dalinę atranką siūlome tada, kai įmonėms trūksta laiko patiems ieškoti ir atrinkti darbuotojus. Tai išties taupo klientų laiką ir kitus resursus. Rasti tinkamą darbuotoją nėra paprasta, tai reikalauja gerai išmanyti darbo rinką, vertinti verslo pokyčius, realią situaciją bei gebėti naudotis atitinkamais darbuotojų paieškos kanalais ir įrankiais. Ilgametė darbo patirtis padėjo surinkti nemažą kandidatų duomenų bazę, tinkamai įvertinti klientų ir kandidatų lūkesčius bei greitai reaguoti į rinkos pokyčius, tai leidžia efektyviai išnaudoti turimas žinias, sukurti patrauklius darbo pasiūlymus ir greičiau pasiekti tikslinių grupių kandidatus.

Nors dažniausiai darbuotojų paieška vykdoma į pagalbą pasitelkiant darbo skelbimų portalus, nes kandidatai patys ieško darbo ir aplikuoja į patinkančias pozicijas, mes kaip personalo specialistai žinome, kad tai nėra vienintelis būdas ieškoti kandidatų. Dėl šios priežasties, pasitelkiame visus galimus įrankius ir darbuotojų ieškome visais kanalais, įskaitant duomenų bazes ir socialinius tinklus, bei tikslines jų grupes.

Jeigu šiuo metu svarstote apie naujus komandos narius arba turite klausimų susijusių su personalo paieška ir atranka, kreipkitės į mus ir padėsime rasti tinkamą sprendimą. Esame lankstūs, todėl prisitaikome prie kiekvienos situacijos ir individualių įmonės poreikių. Mes pasiruošę maksimaliai išnaudoti visus turimus įrankius susijusius su kandidatų paieška, kad greitai ir efektyviai pasiūlytume savo klientui tinkamą kandidatą, kuris pagerintų įmonės darbo našumą.

Kaip vykdoma dalinė atranka?

1. Darbo pozicijos analizė

Kartu su darbdaviu išanalizuojame ir aptariame reikalavimus ieškomam darbuotojui (išsilavinimas, darbinė patirtis, asmeninės savybės, darbo sąlygos ir pan.).

2. Darbo vietos aprašymas

Pagal kliento keliamus reikalavimus ir kriterijus paruošiame išsamų darbo vietos aprašymą.

3. Skelbimo paskelbimas

Paruošto darbo skelbimo sklaida tiksliniuose darbo paieškos portaluose ir socialiniuose tinkluose.

4. Kandidatų paieška

Papildomai tinkamų kandidatų ieškome mūsų, UAB „Darbintera“ CV banke.

5. Kandidatų analizė

Analizuojame ir vertiname gautus CV.

6. Informacijos suteikimas

Atliekame telefoninius interviu, pristatome kandidatams kliento įmonę bei siūlomą darbo vietą, išsiaiškiname kandidatų finansinius lūkesčius.

7. Atrankos interviu

Su labiausiai tinkančiais kandidatais atliekame nestruktūruotą interviu, kurio metu įvertinami bendravimo įgūdžiai, profesinė patirtis, darbo keitimo priežastys, motyvacija, užsienio kalbų mokėjimas ir kiti darbui reikalingi įgūdžiai.

8. Rezultatų persiuntimas

Persiunčiame klientui labiausiai reikalavimus atitinkančių kandidatų CV su trumpu aprašymu.