Pilna darbuotojų atranka

Personalo atranka visoje Lietuvoje

Pilna darbuotojų atranka

Pilna darbuotojų paieška ir atranka labiausiai tiks toms įmonėms, kurios visą personalo paieškos procesą nori patikėti savo srities profesionalams, arba neturi laiko personalo paieškoms, o gal jau bandė pritraukti vienos ar kitos srities specialistus į savo komandą, tačiau nesėkmingai. Pilna paieška ir atranka yra puikus sprendimas įmonėms ieškančioms kvalifikuotų darbuotojų ar vadovų. Tokiu būdu supaprastinamas daug laiko, pastangų ir resursų reikalaujantis procesas.

Pasirinkus pilną atranką, mums patikimas visas paieškos ir atrankos procesas nuo darbo pozicijos analizės iki tinkamiausio kandidato pristatymo klientui. Ruošiame konkrečiai darbo vietai skirtą klausimyną, užduotis, atliekame nestruktūruotą ir struktūruotą interviu. Ypatingą dėmesį skiriame kandidato motyvacijai ir potencialui, profesinės patirties ir asmeninių savybių balansui. Darbuotojų paiešką ir atranką vykdome 3 etapais, kol išlieka geriausi ir labiausiai keliamus reikalavimus atitinkantys kandidatai. Skirtingai nei Dalinei darbuotojų atrankai, Pilnai atrankai yra suteikiama 3 mėn. bandomojo laikotarpio garantija.

Mūsų užduotis yra ne tik surasti specialistą, kuris tiktų klientui, tačiau, kad ir kandidatas būtų patenkintas įmonės taikoma politika ir norėtų ten dirbti. Vadinasi mes turime sujungti žmones, kurie tiktų vieni kitiems. Tai nelengvas uždavinys, tačiau patirtis ir taikomi metodai padeda suvesti vienus su kitais.

Jeigu šiuo metu svarstote apie naujus komandos narius arba turite klausimų, susijusių su darbuotojų paieška ir atranka, kreipkitės į mus, ir mes padėsime rasti tinkamą sprendimą. Esame lankstūs, todėl prisitaikome prie kiekvienos situacijos ir individualių įmonės poreikių. Mes pasiruošę maksimaliai išnaudoti visus turimus įrankius, susijusius su kandidatų paieška, kad greitai ir efektyviai pasiūlytume savo klientui tinkamą kandidatą, kuris pagerintų įmonės darbo našumą.

Kaip vykdoma pilna atranka?

1. Darbo pozicijos analizė

Kartu su darbdaviu išanalizuojame ir aptariame reikalavimus ieškomam darbuotojui (išsilavinimas, darbinė patirtis, asmeninės savybės, darbo sąlygos ir pan.).

2. Darbo vietos aprašymas

Pagal kliento keliamus reikalavimus ir kriterijus paruošiame išsamų darbo vietos aprašymą.

3. Skelbimo paskelbimas

Paruošto darbo skelbimo sklaida tiksliniuose darbo paieškos portaluose ir socialiniuose tinkluose.

4. Kandidatų paieška

Papildomai tinkamų kandidatų ieškome mūsų, UAB „Darbintera“ CV banke.

5. Kandidatų analizė

Analizuojame ir vertiname gautus CV.

6. Nestruktūruotas interviu

Su labiausiai tinkančiais kandidatais atliekame pirminį nestruktūruotą interviu.

7. Struktūruotas interviu

Su kandidatais, kurie pateko į kitą etapą, atliekame antrinį struktūruotą interviu.

8. Rekomandacijų patikrinimas

Patikriname kandidatų pateiktas buvusių darboviečių rekomendacijas.

9. Rezultatų persiuntimas

Persiunčiame klientui labiausiai reikalavimus atitinkančių kandidatų CV su trumpu aprašymu.

10. Garantija

Suteikiame 3 mėnesių bandomojo laikotarpio garantiją.