Apie mus

Darbuotojų paieška ir atranka yra tai, ką mokame atlikti geriausiai!

Darbintera – personalo atrankos agentūra, pagrindinė mūsų veiklos sritis yra darbuotojų paieška ir atranka.

UAB Darbintera savo veiklą pradėjo 2002 metais. Didžiuojamės, kad mūsų įdarbinimo agentūros Darbintera patirtis jau daugiau nei 20 metų. Per šį laikotarpį užmezgėme glaudžius ryšius ne tik su Lietuvos, bet ir su užsienio kompanijomis, ir įdarbinome daugiau kaip 3000 darbuotojų. Didžioji dalis mūsų klientų, besidominčių darbuotojų paieška ir atranka, yra Šiaulių apskrities įmonės. Tačiau, norime pabrėžti, kad personalo paieška teikiama visos Lietuvos mastu.

 

Paslaugos darbuotojams ir darbdaviams

Konkurencinga šių dienų darbo rinka, darbdaviams vis dažniau tampa tikru iššūkiu, ir rasti gerą darbuotoją darosi vis sunkiau. Tuo tarpu darbo ieškantys žmonės, nuolat sprendžia galvosūkį – kaip rasti tokį darbą, kurį dirbant būtų galima ne tik patenkinti savo poreikius, bet ir išreikšti save? Neretai įmonėms, kurioms reikalinga papildoma darbo jėga, sunku rasti gerus darbuotojus. Taip yra dėl laiko stokos ar žinių kaip vykdoma darbuotojų paieška ir atranka trūkumo. Būsimi darbuotojai dažnai nežino, kaip parašyti gerą CV ar pasiruošti atrankos interviu, kad darbo pokalbis vyktų sklandžiai. Padėti išspręsti šias problemas galime mes, UAB Darbintera – personalo atrankos agentūra, užsiimanti darbuotojų paieška ir atranka Lietuvos bei užsienio darbdaviams.

Ilgametė darbo patirtis padėjo surinkti nemažą kandidatų duomenų bazę, tinkamai įvertinti klientų ir kandidatų lūkesčius bei greitai reaguoti į rinkos pokyčius.

Kalbant apie užsienio rinką, didžiausią patirtį turime dirbant su Anglijos, Vokietijos, Norvegijos, Švedijos ir Airijos kompanijomis. Su kai kuriomis užsienio įmonėmis, sėkmingai bendradarbiaujame jau daugiau kaip 10 metų.

 

Kodėl mes?

Mūsų įmonė, UAB Darbintera, dirba sėkmingiausios partnerystės principu – pripažindami individualius žmonių skirtumus, mes bandome surasti tokį darbuotoją, kurio poreikiai derėtų su darbdavio poreikiais. Savo ilgametės patirties dėka, žinome, kaip išspręsti ir darbdavių, ir potencialių darbuotojų problemas.

Mūsų personalo atrankos specialistai įmonėms padės rasti tinkamą kandidatą pradedant nuo nekvalifikuoto darbininko ir baigiant aukšto lygio vadovu. Tai leidžia geriau susitapatinti su rinkoje esančiomis darbo vietomis ir nuolat stebėti pokyčius, bei kandidatams pasiūlyti įvairesnių darbo pozicijų. Įvertinant klientų poreikius ir galimybes, visuomet stengiamės pasiūlyti optimaliausią atrankos variantą.

Kandidatams siūlome karjeros konsultacijas, kurių metu supažindiname su esama situacija bei suteikiame reikiamų žinių ir informacijos, padedančios sėkmingai įgyvendinti pokyčius profesinėje srityje.

 

Patikimumas ir profesionalumas yra mūsų veiklos pagrindas!

Šiose srityse turime didžiausią patirtį:

  • Administravimas / personalo valdymas
  • Pardavimai / prekyba
  • Pramonė / gamyba / inžinerija
  • Statyba / inžineriniai tinklai
  • Finansai / apskaita / buhalterija
  • Logistika / tiekimas
  • Vadovavimas / organizavimas
  • Telekomunikacija

2015 m. UAB „Darbintera“ tapo Šiaulių Prekybos, Pramonės ir Amatų Rūmų nariu bei priklauso Verslo Moterų Tinklui.