Greita darbuotojų atranka

Personalo atranka visoje Lietuvoje

Greita darbuotojų atranka

Tai pats greičiausias darbuotojų paieškos ir atrankos metodas, kuris dažniausiai naudojamas žemesnės grandies darbuotojams atrinkti (statybininkai, santechnikai, staliai, pagalbiniai darbininkai, vairuotojai ir pan.). Greita atranka rekomenduojama ir įmonėms, kurios atrankoms į nesudėtingas darbo pozicijas skiria mažesnį biudžetą. Taip sutaupoma ne tik pinigų, bet ir laiko, nes visą „juodą“ darbą – darbo skelbimo parengimą, platinimą, gautų CV vertinimą, telefoninių skambučių priėmimą, elektroninių laiškų atsakymus, Jūsų įmonės ir siūlomos darbo vietos pristatymą, kandidato lūkesčių įvertinimą ir t.t. atliekame mes. Jums belieka tik susitikti su likusiais kandidatais ir išsirinkti tinkamiausią.

Tinkamas darbuotojų parinkimas įmonėms padeda greitai ir efektyviai pasiekti gerų rezultatų. Be to, taip pavyksta išvengti papildomų išlaidų darbuotojų mokymams ar perkvalifikavimui, arba netinkamai naujo darbuotojo paieškai ir atrankai. Sutaupoma ir laiko ir pinigų. Pasiūlome labiausiai kliento kriterijus atitinkančius kandidatus, todėl nebereikia gaišti laiko papildomoms procedūroms susijusioms su personalo paieška ir atranka. Sukaupta daugiau nei 20 metų patirtis leidžia surasti ir atrinkti įvairios grandies darbuotojus.

Populiarių, tačiau mažiau kvalifikuotų profesijų atstovai šiandieninėje darbo rinkoje labai reikalingi, todėl mūsų tikslas, kuo greičiau ir efektyviau pasiūlyti tinkamą kandidatą ir tuo pačiu padėti klientui išvengti papildomų rūpesčių. Rezultatas – įmonių pasitikėjimas ir sugrįžtantys klientai.

Jeigu šiuo metu svarstote apie naujus komandos narius arba turite klausimų susijusių su darbuotojų paieška ir atranka, kreipkitės į mus ir padėsime rasti tinkamą sprendimą. Esame lankstūs, todėl prisitaikome prie kiekvienos situacijos ir individualių įmonės poreikių. Mes pasiruošę maksimaliai išnaudoti visus turimus įrankius susijusius su kandidatų paieška, kad greitai ir efektyviai pasiūlytume savo klientui tinkamą kandidatą, kuris pagerintų įmonės darbo našumą.

Kaip vykdoma greita atranka?

1. Darbo pozicijos analizė

Kartu su darbdaviu išanalizuojame ir aptariame reikalavimus ieškomam darbuotojui (išsilavinimas, darbinė patirtis, asmeninės savybės, darbo sąlygos ir pan.).

2. Darbo vietos aprašymas

Pagal kliento keliamus reikalavimus ir kriterijus paruošiame išsamų darbo vietos aprašymą.

3. Skelbimo paskelbimas

Paruošto darbo skelbimo sklaida tiksliniuose darbo paieškos portaluose ir socialiniuose tinkluose.

4. Kandidatų paieška

Papildomai tinkamų kandidatų ieškome mūsų, UAB „Darbintera“ CV banke.

5. Kandidatų analizė

Analizuojame ir vertiname gautus CV.

6. Telefoninis interviu

Su labiausiai tinkančiais kandidatais atliekame telefoninius interviu, pristatome kandidatams Jūsų įmonę bei siūlomą darbo vietą, išsiaiškiname kandidatų finansinius lūkesčius.

7. Rezultatų persiuntimas

Persiunčiame klientui labiausiai reikalavimus atitinkančių kandidatų CV su trumpu aprašymu.