Apie mus

Apie mus: UAB Darbintera – personalo atrankos agentūra, užsiimanti darbuotojų paieška ir atranka ir teikianti paslaugas tiek darbdaviams tiek darbuotojams.

Konkurencinga šių dienų darbo rinka vis dažniau darbdaviams tampa tikru iššūkiu randant gerus darbuotojus. Tuo tarpu darbo ieškantys žmonės nuolat sprendžia galvosūkį – kaip rasti tokį darbą, kurį dirbdami galėtų ne tik patenkinti savo poreikius, bet ir išreikšti save? Neretai įmonėms, kurioms reikalingi darbuotojai, sunku surasti gerus darbuotojus dėl laiko stokos ar žinių kaip vykdoma darbuotojų paieška ir atranka trūkumo, o būsimi darbuotojai dažnai nežino, kaip reikia parašyti gerą CV ar pasiruošti atrankos interviu, kad darbo pokalbis įvyktų sklandžiai. Išspręsti šias problemas galime padėti mes, UAB Darbintera – personalo atrankos agentūra, užsiimanti darbuotojų paieška ir atranka.

Mes, UAB Darbintera, didžiuojamės baigiantys antrąjį savo veiklos dešimtmetį darbuotojų paieškos ir atrankos bei įdarbinimo sferoje. Savo veiklą UAB Darbintera pradėjo 2002 metais. Per tą laikotarpį užmezgėme glaudžius ryšius ne tik su Lietuvos, bet ir su užsienio kompanijomis ir įdarbinome daugiau kaip 3000 darbuotojų. Didžioji dalis mūsų klientų, kurie užsisako personalo atranką, yra Šiaulių apskrities įmonės. O darbuotojų paieškos paslaugą teikiame visos Lietuvos mastu. Kas liečia užsienio rinką, tai didžiausią patirtį turime  dirbant su Anglijos, Vokietijos, Norvegijos, Švedijos ir Airijos kompanijomis. Su kai kuriomis užsienio įmonėmis bendradarbiaujame jau daugiau kaip 10 metų.

Mūsų įmonė, UAB Darbintera, dirba sėkmingiausios partnerystės principu – pripažindami individualius žmonių skirtumus, mes bandome surasti tokį darbuotoją, kurio poreikiai derėtų su darbdavio poreikiais. Savo ilgametės patirties dėka žinome, kaip išspręsti tiek darbdavių tiek potencialių darbuotojų problemas.

Darbuotojų paieška ir personalo atranka – tai geriausia ką mes mokame atlikti!

Patikimumas ir profesionalumas yra mūsų veiklos pagrindas!

Didžiausią patirtį turime šiose srityse:

  • Administravimas / personalo valdymas

  • Pardavimai / prekyba

  • Pramonė / gamyba / inžinerija

  • Vadovavimas / organizavimas

  • Finansai / apskaita / buhalterija

  • Transportas / logistika / tiekimas

  • Statyba / inžineriniai tinklai

  • Telekomunikacija

2015 m. UAB Darbintera tapo Šiaulių Prekybos, Pramonės ir Amatų Rūmų nariu bei priklauso Verslo Moterų Tinklui.