Apie mus

Konkurencingoje šių dienų darbo rinkoje vis dažniau darbdaviams tikru iššūkiu tampa klausimas, kaip surasti ir išlaikyti gerus darbuotojus. Tuo tarpu darbo ieškantys žmonės nuolat sprendžia galvosūkį – kaip rasti tokį darbą, kurį dirbdamas galėčiau ne tik patenkinti savo poreikius, bet ir išreikšti save? Neretai darbdaviams sunku surasti gerus darbuotojus dėl laiko stokos, žinių apie personalo paiešką bei atranką trūkumo, o būsimi darbuotojai dažnai nežino, kaip reikia parašyti gerą CV ar pasiruošti darbo pokalbiui. Gera žinia yra ta, jog išspręsti šias problemas gali padėti atrankų agentūros.

Mes, UAB Darbintera, didžiuojamės pradėję antrąjį savo veiklos dešimtmetį personalo paieškos ir atrankos bei įdarbinimo sferoje. Pas mus dirbantys specialistai turi nemenką teorinių ir praktinių žinių bagažą, leidžiantį greitai ir kokybiškai rasti tinkamus darbuotojus. Taip pat teikiame konsultacijas darbo ieškantiems žmonėms, kruopščiai kaupiame duomenų bazę, tad net ir kandidatai, kuriems trūksta žinių apie sėkmingą darbo paiešką, nelieka nepastebėti.

Savo veiklą pradėję 2002 metais, mes užmezgėme glaudžius ryšius su darbdaviais ne tik Lietuvoje, bet ir Didžiojoje Britanijoje, Norvegijoje, Vokietijoje. Abipusis sėkmingas bendradarbiavimas leido įsidarbinti ne vienam tūkstančiui darbuotojų. Mūsų įmonė dirba sėkmingiausios partnerystės principu – pripažindami individualius žmonių skirtumus, mes bandome surasti tokį darbuotoją, kurio poreikiai derėtų su darbdavio poreikiais. Savo ilgametės patirties dėka žinome, kaip išspręsti tiek darbdavių tiek potencialių darbuotojų problemas.