Karjera

„Vienintelis būdas gerai atlikti savo darbą yra mėgti tai ką darai. Jei to dar neradai, ieškok. Nesustok. Kai rasi – jausi tai visa širdimi.“ Steve Jobs

UAB „Darbintera“ nuolat vykdo darbuotojų atrankas Šiaulių apskrities darbdaviams ir užsienio kompanijoms. Visas šiuo metu esančias laisvas darbo vietas galite pamatyti darbo skelbimų portale www.cvme.lt. O jei nerandate sau tinkamo darbo pasiūlymo dabar, nenusiminkite – atsiųskite savo gyvenimo aprašymą (CV) į mūsų duomenų bazę, kuri yra portale www.cvme.lt. Kaskart, kai tik atsiras Jums tinkamas darbo pasiūlymas, Jūs pirmieji sužinosite apie tai.

Savo CV turėti mūsų duomenų bazėje verta ir dėlto, kad dažnai darbdaviai patys ieškosi darbuotojų CV duomenų bazėje ir tiesiogiai siūlo darbą registruotiems kandidatams. Žinoma, jei estate dirbantis, siekiate aukštesnės karjeros ir nenorite būti matomas CV duomenų bazėje, Jūs galite pažymėti tai ir niekas, išskyrus mus, Jūsų CV nematys. Tačiau, net būdami nematomi kitiems, Jūs pirmieji sužinosite apie naujausius darbo skelbimus, gaudami pranešimus į savo elektroninį paštą.

Laukiame Jūsų CV www.cvme.lt ir tikimės, kad artimiausiu metu Jūs jau turėsite darbą!