Kandidatams

Karjeros konsultacija

Šiuolaikinėje visuomenėje karjera užima svarbią gyvenimo dalį. Jos dėka mes galime tobulėti, pažinti save iš naujo ir formuoti savo tikslus darbo rinkoje. Norint keisti darbo sritį ar poziciją, turime žinoti pagrindines taisykles, kurios padės sėkmingai pasiekti trokštamo darbo poziciją.

Nemaža žmonių dalis neužtektinai skiria laiko CV kūrimui, sklaidai bei per mažai skiria dėmesio pokalbio pasiruošimui. Galbūt turite puikią darbo patirtį, bet jei nemokate jos pateikti savo gyvenimo aprašyme, galite taip ir nesulaukti skambučio iš darbdavio arba dėl streso ir netinkamo pasiruošimo interviu, galite nepalikti gero įspūdžio darbo pokalbio metu. Tačiau jeigu nesulaukėte skambučio arba nepavyko interviu, ar tikrai reiškia kad esate netinkamas? Tikrai ne! Didelė tikimybė, kad Jūs nepakankamai gerai atskleidėte savo kompetencijas. Darbintera konsultantai gali Jums padėti atlikdami personalizuota karjeros konsultaciją, kuri padės atverti duris į Jūsų norimą sritį. Kviečiame pasinaudoti mūsų paslaugomis!

„Vienintelis būdas gerai atlikti savo darbą yra mėgti tai, ką darai. Jei to dar neradai, ieškok. Nesustok. Kai rasi – jausi tai visa širdimi.“

Steve Jobs

Projektas „Darbinga šeima Šiauliams“

UAB „Darbintera“ kartu su VšĮ Šaulių darbo rinkos mokymo centras, UAB „Yvas“, VšĮ Išmanioji mokykla yra viena iš ŠPPAR partnerių įgyvendinat Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis finansuojamą projektą „Darbinga šeima Šiauliams“.

Projekto tikslas – suteikti pagalbą ir sudaryti sąlygas Šiaulių miesto ekonomiškai neaktyviems, socialinę atskirtį patiriantiems gyventojams integruotis į darbo rinką.

Įgyvendinant projektą bus sudarytos sąlygos ekonomiškai neaktyviems asmenims gauti informaciją, konsultuotis, gauti tarpininkavimą ir pagalbą įveikiant kliūtis, trukdančias įsitraukti į darbo rinką. Mūsų įmonės konsultanto veikla apims motyvacijos dirbti, darbo, kurį norėtų dirbti ir turimų gebėjimų pobūdžio įvertinimą; individualų motyvavimą įsitraukti į darbo rinką.

 

Tikslinei grupei yra tinkami tokie asmenys:

 • Studentai, moksleiviai nuo 16 metų (nedirbantys);
 • Asmenys, esantys atostogose vaikui prižiūrėti iki vaikui sukaks 3 metai;
 • Šauktiniai, savanoriai;
 • Namų šeimininkai;
 • Nutraukę verslą.

 

Tikslinei grupei nėra tinkami asmenys:

 • Turiintys darbinius santykius;
 • Registruoti Užimtumo tarnyboje;
 • Slaugantys ligonį, už kurį gauna slaugos išmoką;
 • Esantys nėštumo ir gimdymo atostogose;
 • Turintys ūkininko statusą ar esantys ūkininko partneriu;
 • Pensininkai;
 • Besiverčiantys individualia veikla.

 

Galite susipažinti su Šiaulių m. vietos veiklos grupės parengta Šiaulių m. vietos plėtros įgyvendinimo ataskaita.

Itin dažnai, kandidatai ieškantys darbo kūrybinėse industrijose nesistengia pertelkti savo kūrybiškumo gyvenimo aprašymuose. Galima tik spėti, kad turbūt daug metų girdėdami abstrakčius CV rašymo patarimus jie pradėjo baimintis, kad kitoks gyvenimo aprašymo pateikimas gali sumenkinti jų šansus sulaukti kvietimo į darbo pokalbį.Curriculum Vitae – pasakymas, kuris jau nieko nebestebina. Daugelis žino, kad išvertus iš lotynų kalbos jis reiškia „gyvenimo kelią“. Tačiau, ką dar naudingo galima suprasti vien iš lotyniško šių žodžių junginio vertimo? Ar šis skambus posakis reiškia, kad savo gyvenimo aprašymą turėtume rašyti tiesiog kaip pasakojant savo “gyvenimo kelio” istoriją?