Karjeros konsultacija

Šiuolaikinėje visuomenėje karjera užima svarbią gyvenimo dalį. Jos dėka mes galime tobulėti, pažinti save iš naujo ir formuoti savo tikslus darbo rinkoje. Norint keisti darbo sritį ar poziciją, turime žinoti pagrindines taisykles, kurios padės sėkmingai pasiekti trokštamo darbo poziciją.

Nemaža žmonių dalis neužtektinai skiria laiko CV kūrimui, sklaidai bei per mažai skiria dėmesio pokalbio pasiruošimui. Galbūt turite puikią darbo patirtį, bet jei nemokate jos pateikti savo gyvenimo aprašyme, galite taip ir nesulaukti skambučio iš darbdavio arba dėl streso ir netinkamo pasiruošimo interviu, galite nepalikti gero įspūdžio darbo pokalbio metu. Tačiau jeigu nesulaukėte skambučio arba nepavyko interviu, ar tikrai reiškia kad esate netinkamas? Tikrai ne! Didelė tikimybė, kad Jūs nepakankamai gerai atskleidėte savo kompetencijas. Darbintera konsultantai gali Jums padėti atlikdami personalizuota karjeros konsultaciją, kuri padės atverti duris į Jūsų norimą sritį. Kviečiame pasinaudoti mūsų paslaugomis!

 

„Vienintelis būdas gerai atlikti savo darbą yra mėgti tai ką darai. Jei to dar neradai, ieškok. Nesustok. Kai rasi – jausi tai visa širdimi.“ Steve Jobs

 

PROJEKTAS „DARBINGA ŠEIMA ŠIAULIAMS“

UAB „Darbintera“ kartu su VšĮ Šaulių darbo rinkos mokymo centras, UAB „Yvas“, VšĮ Išmanioji mokykla yra viena iš ŠPPAR partnerių įgyvendinat Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis finansuojamą projektą „Darbinga šeima Šiauliams“.

Projekto tikslas – suteikti pagalbą ir sudaryti sąlygas Šiaulių miesto ekonomiškai neaktyviems, socialinę atskirtį patiriantiems gyventojams integruotis į darbo rinką.
Įgyvendinant projektą bus sudarytos sąlygos ekonomiškai neaktyviems asmenims gauti informaciją, konsultuotis, gauti tarpininkavimą ir pagalbą įveikiant kliūtis, trukdančias įsitraukti į darbo rinką. Mūsų įmonės konsultanto veikla apims motyvacijos dirbti, darbo, kurį norėtų dirbti ir turimų gebėjimų pobūdžio įvertinimą; individualų motyvavimą įsitraukti į darbo rinką.

 

Tikslinei grupei yra tinkami tokie asmenys:

-Studentai, moksleiviai nuo 16 metų (nedirbantys);
-Asmenys, esantys atostogose vaikui prižiūrėti iki vaikui sukaks 3 metai;
-Šauktiniai, savanoriai;
-Namų šeimininkai;
-Nutraukę verslą.

Tikslinei grupei nėra tinkami asmenys:

-Kurie turi darbinius santykius;
-Registruoti Užimtumo tarnyboje;
-Kurie slaugo ligonį, už kurį gauna slaugos išmoką;
-Esantys nėštumo ir gimdymo atostogose;
-Turintys ūkininko statusą ar esantys ūkininko partneriu;
-Pensininkai;
-Kurie verčiasi individualia veikla.

 

Galite susipažinti su Šiaulių m. vietos veiklos grupės parengta Šiaulių m. vietos plėtros įgyvendinimo ataskaita.

MŪSŲ PASLAUGOS

 • Pagalba kuriant gyvenimo aprašymą

  Darbintera konsultantai padės parengti informatyvų CV, kuris atskleis Jūsų stipriausias puses ir paskatins darbdavį pasikviesti Jus darbo pokalbiui!

  • Pagalba koreguojant jau turimą CV – 20 Eur
  • Pagalba sukuriant naują CV – nuo 35 Eur
 • Pagalba pasiruošiant darbo pokalbiui

  Darbo pokalbio metu patiriate didelį stresą dėl kurio nepavyksta tinkamai atsiskleisti? Šios konsultacijos metu sužinosite, kaip save pateikti ir bendrauti su darbdaviu, kad gautumėte trokštamą darbą!

  • Pasiruošimas darbo pokalbiui – 1val. 45 Eur
 • Pilna karjeros konsultacija

  Konsultacijos metu suteiksime informacijos kokios tendencijos vyrauja šiuo metu darbo rinkoje, paaiškinsime kaip efektyviai atlikti darbo paiešką, įvertinsime Jūsų motyvaciją, gebėjimus ir pateiksime personalizuotus patarimus. Taip pat padėsime Jums parengti CV, kuris tobulai atskleis Jūsų stipriąsias puses, ir padėsime pasiruošti darbo pokalbiui. Tinka ne tik norintiems keisti darbo sritį, poziciją, bet ir moksleiviams, studentams. Visa tai sėkmingai padės gauti trokštamą darbą!

  • Pilna karjeros konsultacija – 2 val.  75 Eur

KODĖL VERTA REGISTRUOTIS CVME DARBO PAIEŠKOS PORTALE?

Visas šiuo metu esančias laisvas darbo vietas galite pamatyti darbo skelbimų portale www.cvme.lt. O jei nerandate sau tinkamo darbo pasiūlymo dabar, nenusiminkite – atsiųskite savo gyvenimo aprašymą (CV) į mūsų duomenų bazę, kuri yra portale www.cvme.lt. Kaskart, kai tik atsiras Jums tinkamas darbo pasiūlymas…

Skaityti daugiau

TARPTAUTINIS GYVENIMO APRAŠYMAS. AR TOKS EGZISTUOJA?

Ilgametė patirtis dirbant personalo atrankos srityje rodo, kad darbdavius iš skirtingų pasaulio vietų ir įvairių industrijų vienija panašūs tikslai. Jie visi nori pasamdyti kandidatą, kuris jų verslui pridės vertės, lengvai įsilies į komandą ir padės pasiekti verslo tikslų. Be abejo, tikslai ir vertės pridėjimo būdai skirsis priklausomai nuo darbo vietos.

Skaityti daugiau

KAS YRA CV?

Curriculum Vitae – pasakymas, kuris jau nieko nebestebina. Daugelis žino, kad išvertus iš lotynų kalbos jis reiškia „gyvenimo kelią“. Tačiau, ką dar naudingo galima suprasti vien iš lotyniško šių žodžių junginio vertimo? Ar šis skambus posakis reiškia, kad savo gyvenimo aprašymą turėtume rašyti tiesiog kaip pasakojant savo “gyvenimo kelio” istoriją?

Skaityti daugiau

KIEK LAIKO TURĖČIAU INVESTUOTI Į SAVO CV?

 

Neseniai mačiau reklamą, kurios šūkis buvo “Parašyk CV per kelias minutes”. Gerai, bet kodėl turėčiau? Jeigu, tai yra svarbu, tai reikia skirti tam laiko ir atlikti nuosekliai. Pagalvok apie tai, kad tavo CV tau padės užtikrinti darbo vietą. Ar tai tau nieko nereiškia?

Skaityti daugiau

KIEK CV TURI IŠSIŲSTI, KAD GAUTUM NORIMĄ DARBĄ?

Jei tavo atsakymas į šį klausimą buvo dviženklis ar triženklis skaičius, vadinasi darai kažką ne taip. Į darbo užklausų siuntimą negalima žiūrėti matematiškai. Tai nėra paprasta formulė, kuomet išsiuntei penkis CV, sulaukei trijų skambučių. Ne. Atvejis kur kas sudėtingesnis. Galbūt ir pavyktų pritaikyti kokį nors…

Skaityti daugiau

GYVENIMO APRAŠYMAI KŪRYBINĖMS POZICIJOMS

Itin dažnai, kandidatai ieškantys darbo kūrybinėse industrijose nesistengia pertelkti savo kūrybiškumo gyvenimo aprašymuose. Galima tik spėti, kad turbūt daug metų girdėdami abstrakčius CV rašymo patarimus jie pradėjo baimintis, kad kitoks gyvenimo aprašymo pateikimas gali sumenkinti jų šansus sulaukti kvietimo į darbo pokalbį.

Skaityti daugiau

MOKESČIŲ GRĄŽINIMAS DIRBUSIEMS UŽSIENYJE

Dirbote užsienyje? Laikas susigrąžinti permokėtą pajamų mokestį! Tikriausiai pastebėjote, kad dirbant užsienyje nuo dalies Jūsų uždirbtų pinigų buvo nuskaičiuotas pajamų mokestis. Puiki žinia ta, kad Jūs galite susigrąžinti dalį šių sumokėtų mokesčių. Darbintera konsultantai padės Jums susigrąžinti mokesčius, jei dirbote: Jungtinėse Amerikos Valstijose, Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Danijoje, Norvegijoje, Nyderlanduose. 

Kokie dokumentai reikalingi?

Jungtinės Amerikos Valstijos: 

 • Asmens dokumento kopija;
 • JAV vizos kopija;
 • Socialinio draudimo kortelės kopija;
 • DS – 2019 formos kopija;
 • W-2 formos iš visų darbdavių (W-2 formą iš savo darbdavių gausite iki vasario 15 d.);
 • Darbo užmokesčio paskutiniai algalapiai iš kiekvieno darbdavio (jeigu turite).

Didžioji Britanija:

 • Asmens dokumento kopija;
 • National Insurance numerio (NIN) pažymos/kortelės kopija (jeigu turite);
 • P60/P45 formos iš kiekvieno darbdavio;
 • Darbo užmokesčio paskutiniai algalapiai iš kiekvieno darbdavio (jeigu neturite P60/P45 formos);

dažniausiai užduodami klausimai

 • Kiek laiko trunka pajamų mokesčių grąžinimas?

  Laikotarpis priklauso nuo užsienyje dirbančių institucijų spartos ir pateiktų dokumentų. Vidutiniškai trunka nuo 1 – 6 mėnesių.

 • Už kurį laikotarpį galiu susigrąžinti pajamų mokestį?

  Dažniausiai mokesčius galima susigrąžinti už paskutiniu 4 metus, bet tikslus laikotarpis priklauso nuo to kurioje šalyje dirbote.

 • Ką daryti jeigu neturiu reikiamų dokumentų?

  Jeigu neturite visų reikiamų dokumentų – tai ne problema. Susisiekite su mumis ir mes Jus pakonsultuosime bei padėsime gauti visus reikiamus dokumentus.

 • Ką daryti norint susigrąžinti mokesčius?

  Susisiekite su mumis tel. +370 656 27227 arba el. p. info@darbintera.lt ir aptarsime tolimesnį Jūsų dokumentų pateikimo būdą.

 • Kokią pajamų mokesčių sumą galima susigrąžinti?

  Grąžintina pajamų mokesčių suma priklauso nuo įvairių veiksnių, pvz., nuo šalies, kurioje dirbote, nuo sumokėtos mokesčių sumos, nuo išdirbto laiko.

TURITE PAPILDOMŲ KLAUSIMŲ?