Šiauliai yra vienas iš didžiausių miestų Lietuvoje, turinčių aktyvią ekonomiką ir daugybę darbo vietų įvairiose pramonės šakose. Įdarbinimo agentūra, kaip ir mes Darbintera, gali būti puikus pagalbininkas ieškant darbo ir siekiant aukštesnių karjeros tikslų.

Ne visiems lengva rasti norimą darbą, ypač jei asmenys nėra gerai susipažinę su darbo rinka ar turi mažiau patirties. Mūsų tikslas – paaiškinti, kas yra įdarbinimo agentūros, kokie yra jų privalumai ir kaip Darbintera gali padėti ieškantiems darbo Šiauliuose  ir kituose miestuose.

Kas yra įdarbinimo agentūra?

Įdarbinimo agentūra yra privati organizacija, susijusi su darbo rinkos paslaugų teikimu. Tokios įmonės tikslas yra padėti įmonėms rasti tinkamus kandidatus , o kandidatams rasti tinkamą darbą. Agentūros dirba su daugybe įmonių ir organizacijų, todėl besikreipiantiems dėl darbo žmonėms, gali pasiūlyti apsvarstyti įvairius darbo pasiūlymus. Jei asmuo, kuris kreipiasi dėl darbo atitinka kliento keliamus reikalavimus naujam darbuotojui, įdarbinimo agentūra pateikia tokio asmens kandidatūrą potencialiam darbdaviui, kuris priima lemiamą sprendimą dėl kandidato įdarbinimo.

Kaip veikia įdarbinimo agentūra?

Įdarbinimo agentūra gali teikti skirtingas paslaugas, priklausomai nuo klientų poreikių. Personalo atrankos įmonės dažnai siūlo platų darbo vietų pasirinkimą. Patikrinusios kandidatų kvalifikaciją ir patirtį, suveda su įmone kuri tuo metu ieško atitinkamo darbuotojo. Tokios įmonės paprastai teikia ir konsultavimo paslaugas, darbo ieškantiems asmenims, kad padėtų greičiau susirasti norimą darbą ir pasiekti savo karjeros tikslus.

Kokie yra įdarbinimo agentūrų privalumai?

Įdarbinimo agentūros gali būti naudingos tiek darbdaviams, tiek darbuotojams. Darbdaviai, kurie kreipiasi ieškodami darbuotojų, patiki atrankos procesą profesionalams, kurie deda visas pastangas, siekiant greitai ir efektyviai rasti tinkamą kandidatą.  Taip sutaupoma daug laiko, kuris gali būti skirtas kitiems svarbiems įmonės reikalams.

Darbuotojams agentūros gali padėti susirasti tinkamą darbą, kuris atitinka jų kvalifikaciją ir patirtį. Agentūros dažnai turi daug patirties ir žinių apie darbo rinką, darbo užmokesčio tendencijas ir panašiai. Todėl jos gali padėti asmenims išsiaiškinti, kokie darbo pasiūlymai yra tinkami atsižvelgiant į turimą kvalifikaciją ir darbo patirtį.

Ieškantis darbo, agentūros gali padėti parašyti gyvenimo aprašymą, tinkamai pasiruošti darbo pokalbiui bei pakonsultuoti kitais darbo paieškos klausimais.

Ieškote darbuotų? O gal ieškote darbo? Visuomet apsvarstykite galimybę kreiptis į personalo agentūrą, kuri mielai padės ir atsakys į visus rūpimus klausimus susijusius su darbo bei darbuotojų paieška.